Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Tork
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.09
Pirata i Capitano
Infantils
06.59
Les investigacions de la Mirette
Infantils
07.32
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.55
Pingu
Infantils
08.30
El Mic i els seus amics
Infantils
09.00
BabyRiki
Infantils
09.26
Counting with Paula
Infantils
09.31
BabyRiki
Infantils
09.41
Els germans Kratt
Infantils
09.52
Els Mini Ninges
Infantils
10.14
Mike el magnífic
Infantils
10.58
Espies de veritat
Infantils
11.20
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
12.05
L'inspector Gadget
Infantils
12.16
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.00
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
07.00
Homenaje a las víctimas de la COVID
Altres
08.20
La mañana
Altres
10.30
Cocina al punto con Peña y Tamara
La gamba blanca y la chirla de Punta Umbría
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
14.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Sardines a la llauna/Foie a la sal
Altres
15.50
Tot es mou
Altres
16.25
Bricoheroes
Com muntar un moble kit i com reparar la bici
Altres
20.25
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
14.00
El detectiu Conan
Infantils
14.56
El xai Shaun
Infantils
15.42
Les tres bessones
Infantils
16.09
Pingu
Infantils
16.59
El Mic i els seus amics
Infantils
17.29
Una mà de contes
Infantils
17.55
Bob, el manetes
Infantils
18.15
El xai Shaun
Infantils
19.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Mike el magnífic
Infantils
20.35
Dinàmiks
Els Cristalls preciosos
Altres
20.57
Léonard
Infantils
21.22
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Bloqueados por el muro
Altres
14.10
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
El cazador
Altres
18.45
España directo
Altres
19.35
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Polònia: Grans moments
Especial confinament
Altres
22.05
Alguna pregunta més?
Altres
22.40
Pep
No necessit ningú
Sèries
23.20
Més 324
Altres
00.57
Notícies 3/24
Informatius
02.30
El gran dictat
Altres
21.55
Quan arribin els marcians
Una emergència permanent
Altres
22.10
Obrint plaça
La por
Altres
22.36
No plorar mai
Documentals
23.03
Diada castellera
Presentació Diada de la Mercè 1995
Altres
00.00
Quan arribin els marcians
Una emergència permanent
Altres
01.07
Obrint plaça
La por
Altres
01.32
No plorar mai
Documentals
01.55
Diada castellera
Presentació Diada de la Mercè 1995
Altres
02.49
El món des de l'aire
Un viatge aeri a través d'Anglaterra i Escòcia. Del castell de Threave a la torre de Smailholm
Documentals
03.56
Thalassa
L'artista i el mar
Altres
04.22
Xarxa natura
Medes
Documentals
04.42
24h Europa. The Next Generation
09:00-10:00
Altres
04.47
Videoclips
Altres
05.45
Telediario 2
Informatius
21.00
This Is Us
Día del trabajo
Sèries
22.05
Citas
Sèries
23.30
Pel·lícula: Billy Lynn
Pel·lícules
01.05
La noche en 24 horas
Informatius
02.50
Noticias 24 horas
Informatius
04.35